Televízni fanúšikovia sa rozhodne potešia z úžasnej novinky, ktorou je ďalší televízny kanál na slovenskom trhu. Svojím obsahom má byť unikátny, pričom kompetentní chcú rozšíriť ponuku o televíziu s potvrdenými faktami bez šoubiznisových tém.

Portfólio JOJ Group rozšírilo svoju ponuku o ôsmu slovenskú stanicu, ktorou je spravodajská televízia JOJ 24. Oficiálne začala vysielať v nedeľu (2. októbra) o 19:00 hod. ,,Filozofiou spravodajskej televízie JOJ 24 je ponúknuť divákom objektívne spravodajstvo z overených zdrojov,“ uvádza TV JOJ na svojom webe.

Nová stanica má priniesť spravodajské relácie, publicistiku, a dokonca aj reláciu Sedem s moderátorkou Elenou Vacvalovou. V programovej štruktúre sú pripravované i predvolebné diskusie s kandidátmi na župana z každého kraja. ,,Okrem toho sa počas celého, tzv. Župného dňa, spájame každú hodinu naživo s moderátorom, ktorý je priamo na námestí v konkrétnom krajskom meste a vedie rozhovory s občanmi,“ avizuje televízia.

JOJ 24 bude v ponuke u operátorov Skylink, Freesat, Slovak Telekom, Digi Slovakia, Towercom, Antik, Satro, Martico, DSI Data a o pár dní už aj u UPC. K dispozícii tak bude pre všetkých divákov u spomínaných operátorov aj v DVB-T, a to zadarmo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ  |  Foto: FB/JOJ 24, Depositphotos