Na Slovensku vyrastá ďalší malý génius! Len 10-ročný chlapec ukázal talent, aký sa len tak nevidí. Okrem dokonalej hry na husle prezradil, čo výnimočné by raz chcel dokázať.

Len 10-ročný chlapec predviedol pred kamerami televízie Markíza obrovský talent. Vo svojom útlom veku dokáže mladučký Teo Gertler neuveriteľné veci, ktorými udivuje nielen rodinu, ale aj okolie. Husľový virtuóz už stihol absolvovať sólo s orchestrami v Rusku, Česku aj Maďarsku.

Keď začujete jeho hru, nebudete veriť, že ide o žiaka základnej školy. Teovi rodičia pritom nedisponujú žiadnym hudobným nadaním, a tak si nedokážu vysvetliť, odkiaľ sa obrovský talent ich syna berie. Teo má na to ale vlastné netradičné vysvetlenie – talent mu prúdi do tela z palca na pravej nohe.

Okrem geniálnej hry na husle má však mladík ešte jeden obrovský životný cieľ. Chcel by vynájsť teleport a keďže mu veľmi slušne ide aj matematika, je možné, že si raz jeho výtvor budeme môcť naozaj vyskúšať. Celé video s talentovaným Teom si pozriete >>> TU <<<.

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Facebook, Tv Markíza