Na Slovensku zomrela pacientka s COVID-19: Trápili ju aj INÉ ochorenia!

Dátum:

Peter Pellegrini iba pred okamihom potvrdil, že na Slovensku zomrela prvá žena, ktorá bola pozitívne testovaná na koronavírus. Ako však upozornil, pacientka trpela aj rôznymi inými sprievodnými chorobami, ktoré mohli spôsobiť jej úmrtie!

Premiér Slovenskej republiky 18. marca potvrdil, že skonala žena, ktorá bola pozitívne testovaná na koronavírus. 84-ročná dôchodkyňa sa ochorením nakazila potom, čo sa stretla s rodinou, ktorá bola v zahraničí.

„Pani, ktorá mala 84 rokov, do nemocnice bola prijatá s nejakými akútnymi zdravotnými problémami. Bola to osoba, ktorá trpela na aterosklerózu, koronárnu artériovú chorobu, prekonala infarkt myokardu, mala chronické srdcové zlyhávanie, permanentnú fibriláciu v predsieni, a tak ďalej, a tak ďalej a táto osoba, samozrejme, vzhľadom na to, že sa stretla so synom a vnukom, ktorí sa vrátili zo zahraničia, bola aj pozitívne testovaná na koronavírus.“

Aj keď žena patrila k občanom, u ktorých bola diagnóza potvrdená, premiér dôrazne upozornil, že presná príčina jej smrti zatiaľ nie je známa. Či išlo skutočne o skonanie Slovenky na koronavírus alebo iné diagnózy, ktoré ju trápili dlhodobo, potvrdí alebo vyvráti až ďalšie testovanie.

Zdroj: TK

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...