Na statok dorazila aj mestská lolitka Karin: „Celebrity vyhodím a Farmu vyhrám!

Dátum:

Farma začína predstavovať svojich prvých súťažiacich spomedzi bežných ľudí a jednou z tých, ktoré dorazili na statok, je aj sebavedomá Banskobystričanka Karin Dvořáková. Blondínka má vysoké ciele a plánuje vyhrať celú Farmu!

Štíhla blondínka Karin vyrastala v Banskej Bystrici a momentálne pracuje ako barmanka v herni, hoci vo voľnom čase sa rada venuje aj líčeniu a kozmetike. Svoj deň si nevie predstaviť bez telefónu v ruke a na svojom instagramovom účte ju sleduje už vyše 13-tisíc fanúšikov.

Rodinné pomery, v ktorých mestská kráska vyrastala, ale neboli práve ideálne. Jej rodičia sa podľa portálu Markíza dávno rozviedli a s otčimom nevychádzala práve najlepšie. Na strednej škole mala v triede okrem spolužiačky samých chlapcov, a tak si práve ich zvykla vyberať za kamarátov. Karin je najviac pyšná na to, že ukončila bakalársky stupeň na vysokej škole a že je dnes samostatná. Za svoju najväčšiu prednosť aj nevýhodu považuje svoju úprimnosť.

Na Farmu ide s patričným sebavedomím a odhodlaním, čo dokázala už v prvej televíznej dokrútke: „Všetkých bohatých vyhodím, pôjdu proste preč,“ znejú slová farmárky zo stredného Slovenska. Obdarená blondínka je pritom nezadaná, hoci k rozchodu s bývalým priateľom došlo len nedávno. O to viac si chce dokázať, že má na to v živote niečo dokázať a plánuje celú Farmu vyhrať. Myslíte, že sa to podarí práve Karin, ktorá bude musieť zvládnuť tvrdé podmienky a nové pravidlá Farmy?

Zdroj: markiza.sk │ Foto: markiza.sk, Instagram

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...