Na Štrbskom Plese to žije: Takto vyzerá lockdown počas núdzového stavu!

Dátum:

Lockdown na Slovensku priniesol obmedzenia, ktoré v krajine nemajú obdoby. Pandémia zasiahla do životov ľudí najrôznejšími spôsobmi, avšak tých príjemných momentov sa veľa nenájde. Okrem pozatváraných obchodov a minimálnej socializácií však aspoň nejaké možnosti zábavy predsa len zostali, pričom na lyžiarskych strediskách v mnohých prípadoch pravidlá neplatia!

Po viacerých útokoch na Kollárovo otvorené stredisko Donovaly, kde sa ešte prednedávnom tlačili lyžiari ako sardinky, prichádza na rad jedna z najobľúbenejších destinácií našincov zimného športu, Štrbské pleso. Aktuálne fotografie uverejnila na sociálnej sieti turistická sprievodkyňa, ktorá ostala pohoršená. Podľa nich je zrejmé, že v mnohých prípadoch nie sú dodržiavané nielen bezpečné odstupy, ale ani prekrytie horných dýchacích ciest!

Čo na to kompetentní?

Vyjadrenie lyžiarskeho parku Štrbské pleso na seba nenechalo dlho čakať a na sociálnej sieti zverejnili fotografie, ktoré zachytávajú presný opak. Vyľudnené stredisko obohatili popisom k príspevku: „Na Štrbskom Plese je ďalší krásny deň. Aj napriek strašeniu v médiach o preplnenosti Tatier, je lyžiarske stredisko poloprázdne. Davy, ktoré ste včera videli v televízii a na internete, boli len „pešiaci.“ Kým však stredisko zverejnilo snímku spod zjazdovky, inkriminované fotografie pochádzajú priamo od jazera a centra strediska Štrbské pleso.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/ V.M., Park Ski School Štrbské Pleso

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Harabina po výsluchu pustili: Jeho reakcia na zadržanie vás dostane!

Včera (16.mája) celé Slovensko šokovala správa o zadržaní bývalého sudcu...

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...