Na Farme sa vzťahy v posledných dňoch poriadne komplikujú. Hádky, osočovanie či milostné hrátky sa stali každodennými problémami. Všetko sa však malo skončiť nástupom nového farmára týždňa, ktorý o konflikty nemal záujem. Situácia však bola nakoniec ešte horšia, čo si všimli aj vnímaví diváci.

Vo chvíli, keď sa stal farmárom týždňa Ibrahim Maiga, si okamžite zobral pri stole pravdy slovo, pričom upozornil, že si praje pokojný týždeň. Nakoniec bol však “čierna bača“ dôvodom pre hádky, keďže bral každú poznámku od farmárov ako urážku, a zároveň si odmietol vypočuť ich návrhy pri práci.

Jeho vzťahovačné správanie nakoniec spôsobilo, že sa pohádal s Martinom Šmahelom či Renátkou. Ibiho chovanie však začína liezť na nervy aj divákom, ktorí nešetria kritikou. ,,Všetci sa zhodneme aj na tom, že Maiga je tragéd. Falošné slniečko, neschopný, urážlivý. Nevie si získať prirodzený rešpekt, nevie ľudí motivovať. Ak majú aj ostatní v Afrike také vedúce schopnosti, tak sa nečudujem, že ten kontinent je v s*ačkách a všetci odtiaľ utekajú,“ napísal na sociálnej sieti divák Marko.

Negatívne komentáre divákov

Zdroj: Facebook/Farma  |  Foto: Facebook/Farma, Instagram/farma2018_official