Uplynulý víkend mali diváci možnosť sledovať ďalšiu epizódu piatej série šou Tvoja tvár znie povedome. Účinkujúci sa opäť postarali o dychberúce premeny, predovšetkým Zuzana Kraváriková ako raper Kaliherečka Nela Pocisková, ktorá dojala porotu i moderátora. Objavili sa však aj vystúpenia, ktoré v sebe niesli viac humoru ako obdivu.

Keď si v uplynulej epizóde herec Pavol Topoľský vyžreboval českú spevácku legendu Hanu Zagorovú, nešťastne sa chytal za hlavu. Pravidlá sú však jasné a 58-ročný umelec sa musel prevteliť do ženy, ktorú dlhé roky sám obdivuje. Pri pohľade na jeho nové “ja“ však boli diváci šokovaní a na sociálnej sieti nešetrili kritikou. Mnohým sa nepáčilo, že speváčku, ktorá je na hudobnej scéne desiatky rokov, poriadne zosmiešnili. ,,Keď toto uvidí Česko, tak nám vyhlási vojnu,“ s posmechom poznamenal Martin Nikodým. Dokonca sa z publika ozvalo: ,,Veď to je Martinka z Turca!“

Vystúpenie Topoľského, ktorý si zaspieval so svojim bývalým spolužiakom Štefanom Skrúcaným, si však pozrela aj samotná Hana, ktorá zhodnotila výkon herca pozitívne. ,,Niekedy majú zbytočne rešpekt. Som rada, keď pritlačia, nech je sranda,“ uviedla s humorom Zagorová pre plus7dni.pluska.sk. A veru, má pravdu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Hana Zagorova, Tvoja tvár znie povedome, YouTube | Video: YouTube