Na toto známa speváčka nikdy nezabudne: Zásnuby priamo počas koncertu!

Dátum:

Tak toto nečakala ani vo sne! Priateľ mladej americkej raperky sa rozhodol, že svoju milovanú polovičku požiada o ruku a urobil to vskutku veľkolepo. Dôležitú otázku jej položil po tom, ako dospievala na koncerte a prítomní fanúšikovia boli rovnako vo vytržení ako samotná speváčka.

Cardi B, vlastným menom Belcalis Almanzar, je 25-ročná hip-hop umelkyňa, ktorá v našich končinách nie je až tak známa, no „za veľkou mlákou“ je tomu inak. Jej začiatky sa spájajú s tancom, po čase sa z nej stala internetová hviezda a až v tomto roku podpísala svoj prvý hudobný kontrakt. Neubehla dlhá doba a Cardi B bola nominovaná na BET Awards v kategórii najlepší nováčik a najlepšia hip-hopová umelkyňa.

Nielenže jej hviezda pomaly stúpa, ale aj vo svojom osobnom živote zažíva šťastné a krásne obdobie. Začiatkom roka 2017 sa dala dokopy s kolegom z brandže, ktorý je vo svete známy pod svojim umeleckým pseudonymom Offset. Mladík má zrejme jasno, že Cardi B je pre neho tá pravá, a tak sa rozhodol pre radikálny krok. Svoju polovičku požiadal o ruku priamo pred veľkým davom počas koncertu Power 99. Samotná umelkyňa bola nielen v šoku, ale aj vo veľkom vytržení. Jej nefalšované nadšenie hovorí za všetko.

Speváčka v súčasnej dobe nosí na svojom prste vskutku neprehliadnuteľný osem karátový prsteň. Veľkou novinkou sa pochválila aj na svojom Instagrame, kde napísala príspevok plný emócií. Cardi B nielenže prezradila, že je z toho veľmi vzrušená, ale aj verejne poďakovala svojmu snúbencovi za to, že v ňu vždy veril. Raperka sa zároveň nevie dočkať toho, že zvyšok svojich životov strávia bok po boku.

Zdroj: Usmagazine.com | Foto: Instagram

Barra
Milovníčka zvierat, poľných kvetov, ezoteriky a dobrých seriálov, ktorá miluje šoubiz a nevšedné témy.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...