Internetom sa v posledných dňoch šíri údajná spoločná konverzácia medzi právnym zástupcom rodiny Jána Kuciaka, Daniela Lipšica a Alenou Zsuzsovou, ktorá má byť objednávateľkou dvojnásobnej vraždy mladého páru. Má ísť tak o druhú komunikáciu podozrivej ženy s politikom.

Alena Zsuzsová v minulosti komunikovala s predsedom strany Sme rodina, Borisom Kollárom. Túto informáciu nakoniec potvrdil aj samotný multiotecko, ktorý prezradil, že sa s ňou niekoľkokrát stretol, a dokonca jej dal peniaze. Teraz sa objavila konverzácia na sociálnej sieti z roku 2012, ktorú mala viesť s bývalým ministrom, Danielom Lipšicom.

Komunikácia má 60 strán a je plná dvojzmyselných narážok, pričom sa dvojica snaží dohodnúť aj na osobnom stretnutí. Súčasný právny zástupca rodiny Jána Kuciaka však verejne vyhlásil, že ide o diskreditačnú kampaň voči jeho osobe. „Údajné konverzácie s viacerými ženami na mojom Facebooku v roku 2012 nie sú autentické. Vôbec neviem, o akú osobu išlo alebo ide,“ vysvetlil Lipšic pre markiza.sk.

Jeho vyjadrenie potvrdzuje aj zvrat v spoločnej konverzácií, kde Zsuzsovej oznamuje, že sa mu zrejme niekto nabúral do jeho profilu na sociálnej sieti. „Včera mi vymenili heslo na Facebooku, keďže som mal podozrenie, že viac ľudí má k nemu prístup. Šokovaný som si prečítal vaše správy, keďže som ich neodosielal. Neviem, či malo ísť o pokus o moju diskreditáciu. V každom prípade sa aj vám ospravedlňujem a verím, že sa to už nezopakuje,“ napísal údajnej objednávateľke vraždy novinára a jeho snúbenice.

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: markiza.sk, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.