Keď sa v roku 2014 objavila na plátnach kín romantická dráma Na vine sú hviezdy, diváci po celom svete nedokázali pri sledovaní príbehu o dvoch chorých teenageroch zadržať slzy. Ako však vyzerajú predstavitelia hlavných postáv dnes?

Americkí herci Shailene Woodley a Ansel Elgort si v roku 2014 zahrali hlavné postavy v jednom z najkrajších filmov o tragickej láske, ktoré sa kedy dostali na plátna kín. Smutný príbeh hovorí o dvojici chorých teenagerov, pričom obaja zomierajú na onkologické ochorenie.

Príbeh Hazel Grace Lancaster a Augustusa Watersa z pera Johna Greena sa stal svetovým bestsellerom nielen v knižnej forme, ale rovnaký úspech zoznamenala aj romantická filmová dráma, kde sa v hlavných úlohách predstavili Shailene Woodley a Ansel Elgor.

27-ročná Shailene sa po úspechu filmu objavila v ďalších kinohitoch, ako Divergencia, Rezistencia či Allegiant, kde si dokonca zahrala aj spolu s filmovým Gusom. Ansel (24) sa vo svete filmu taktiež nestratil a objavil sa v snímkach ako Baby Driver a Papierové mestá. Mladík sa taktiež živí ako hudobník, pričom v súkromí tvorí viac ako päť rokov pár s bývalou spolužiačkou zo strednej školy, Violettou Komyshan.

Dvojica z filmu Na vine sú hviezdy

Shailene Woodley

Ansel Elgor

Foto: fanpop.com, Instagram/shailenewoodley, ansel