Lucie Vondráčková (38) neprežíva práve ružové obdobie a okrem toho, že ju čaká veľmi nepríjemný rozvod, sa to na ňu valí aj z ďalšej strany. Takéto poníženie určite nečakala ani vo sne.

Lucie Vondráčková sa aktuálne chystá na náročný a bolestivý rozvod s hokejistom Tomášom Plekancom, počas ktorého ju čaká delenie obrovského majetku a najmä starostlivosti o deti. Hokejista, ktorý má za sebou aj prvú krízu s tenistkou Šafařovou, sa obáva, že svojich chlapcov bude môcť vídať iba občas a Vondráčkovej sa zas nepozdáva obnos peňazí, ktorý má rozvodom získať, hoci tvrdí, že za celým nápadom odmietnuť Tomášovu veľkorysú ponuku stojí jej právnička.

Súkromný život však nie je jediná oblasť, kde nad speváčkou visí otáznik. Rovnako nahnuté to vyzerá aj v jej kariére. Lucie má totiž za sebou natáčanie filmu Perfect Kiss (Dokonalý bozk), ktorý je označený za prvý film v anglicky hovoriacej zemi, kde si zahrala hlavnú úlohu česká herečka. Slová kritických fanúšikov sú však neúprosné.

Po uvedení v kinách zaznievajú na adresu Lucie ako hlavnej hrdinky pomerne tvrdé slová: “Pripadala som si ako v blázninci. Ten scenár je tak hlúpy, že by som niečo podobné nedokázala napísať ani pod vplyvom silných drog. Lucie sa snaží, ale v takejto šialenej blbosti by neuspel ani Kevin Spacey s Morganom Freemanom,” myslí si jedna z mnohých. V celkovom hodnotení na filmovom portáli dostal film zatiaľ slabých 55 % a fanúšikovskej základni s piatimi hviezdičkami kontrujú nespokojní diváci s nula hviezdičkami označenými ako “odpad”. Nie je to už príliš tvrdé? Posúďte sami.

Zdroj: extra.cz, csfd.cz | Foto: YouTube