Náčelník polície spôsobil autonehodu: Zistili mu zvyškový alkohol!

Dátum:

Vo štvrtok (23. apríla) došlo vo večerných hodinách k autonehode v centre hlavného mesta. Pred pár hodinami sa ukázalo, že vodičom bol náčelník bratislavskej mestskej polície.

Marek Gajdoš je náčelníkom mestskej polície v Bratislave a bývalým šéfom vyšetrovacieho tímu Gorila. Pred pár dňami počas vedenia vozidla zišiel z cesty v dôsledku mikrospánku. Našťastie, nikto nebol zranený a škody boli iba na jeho vozidle.

Privolaná polícia však vykonala kontrolu vodiča aj prostredníctvom dychovej skúšky, ktorá bola pozitívna. ,,…pri kontrole hliadkou polície som… Bol mi nameraný zvyškový alkohol. Ani nápor pracovných povinností v týchto ťažkých časoch nie je pre moje zlyhanie žiadnym ospravedlnením,“ uviedol vo videu Gajdoš, kde sa chcel všetkým za svoju chybu ospravedlniť.

Policajt sa však sám rozhodol vyvodiť zodpovednosť a mestu ponúkol svoju rezignáciu. Jeho čin ocenil aj bratislavský primátor Matúš Vallo, ktorého čaká ťažké rozhodnutie. ,,Na jednej strane je toto vážne pochybenie. Rovnako je tu ale jeho doterajší bezchybný profesionálny kredit, výborné výsledky ako náčelníka mestskej polície, vrátane perfektnej spolupráce a koordinácii celej mestskej polície v súčasnej zložitej situácii v koronakríze,“ zhodnotil Vallo na sociálnej sieti.

Celé vyjadrenie Mareka Gajdoša

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: Facebook/Marek Gajdoš  |  Foto: Facebook/Polícia SR-Bratislavský kraj

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...