Naď pripútaný na lôžko: „Mám vysokú teplotu, bolesť hlavy a celého…“

Dátum:

Nečakané piatkové odhalenia: Najvyšší predstaviteľ koalície sa nakazil pandemických ochorením koronavírus, pričom sa momentálne nachádza v izolácií. Okrem neho sa karanténnych opatrení musí držať aj množstvo ďalších ministrov, s ktorými prišiel premiér do kontaktu. Aj keď na verejnosť prenikli informácie predovšetkým o Veronike Remišovej, Borisovi Kollárovi a poslancoch klubu OĽaNO, nielen karanténu, ale aj pozitívny výsledok testu si odnáša taktiež minister obrany SR Jaroslav Naď.

Ako informuje Jaroslav Naď na sociálnej sieti, pozitívny výsledok testu si z laboratórií dnes vo vláde neodniesol iba premiér, ale aj on sám. Minister obrany sa neobránil: „Tak, práve som sa dozvedel, že dnešný PCR test preukázal moju pozitivitu,“ informuje otvorene.

Koronavírus môže na telo pôsobiť bezpríznakovo, rovnako tak sa však môžu pridružiť nepríjemné komplikácie. Aj keď sa Naď do rizikovej skupiny pacientov nezaraďuje, Covid ho na lôžko predsa len pripútal! „Od rána som sa necítil dobre, teraz mám vysokú teplotu, bolesť hlavy a celého tela. Čuch aj chuť zatiaľ mám. No čo už, teraz treba zabojovať. Predstavoval som si krajšie Vianoce, ale treba zostať zodpovedný. Dávajte si, prosím, na seba pozor, ostaňte doma, keď môžete a buďte zdraví,“ ukončuje príspevok minister obrany Slovenska.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO | Foto: pxhere.com

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...