Nečakané piatkové odhalenia: Najvyšší predstaviteľ koalície sa nakazil pandemických ochorením koronavírus, pričom sa momentálne nachádza v izolácií. Okrem neho sa karanténnych opatrení musí držať aj množstvo ďalších ministrov, s ktorými prišiel premiér do kontaktu. Aj keď na verejnosť prenikli informácie predovšetkým o Veronike Remišovej, Borisovi Kollárovi a poslancoch klubu OĽaNO, nielen karanténu, ale aj pozitívny výsledok testu si odnáša taktiež minister obrany SR Jaroslav Naď.

Ako informuje Jaroslav Naď na sociálnej sieti, pozitívny výsledok testu si z laboratórií dnes vo vláde neodniesol iba premiér, ale aj on sám. Minister obrany sa neobránil: „Tak, práve som sa dozvedel, že dnešný PCR test preukázal moju pozitivitu,“ informuje otvorene.

Koronavírus môže na telo pôsobiť bezpríznakovo, rovnako tak sa však môžu pridružiť nepríjemné komplikácie. Aj keď sa Naď do rizikovej skupiny pacientov nezaraďuje, Covid ho na lôžko predsa len pripútal! „Od rána som sa necítil dobre, teraz mám vysokú teplotu, bolesť hlavy a celého tela. Čuch aj chuť zatiaľ mám. No čo už, teraz treba zabojovať. Predstavoval som si krajšie Vianoce, ale treba zostať zodpovedný. Dávajte si, prosím, na seba pozor, ostaňte doma, keď môžete a buďte zdraví,“ ukončuje príspevok minister obrany Slovenska.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Jaro Naď – minister obrany SR, OĽANO | Foto: pxhere.com