Karel Gott len nedávno podstúpil namáhavú operáciu čriev a po troch týždňoch už vystupuje na koncertoch. Napriek špekuláciám médií o jeho zdravotnom stave podáva spevák skvelý výkon a vyzerá byť skutočne vo forme. To, čo sa stalo na jeho vystúpení na reprezentačnom plese Českého rozhlasu, však nemá obdobu.

Najvýznamnejšia hviezda v oblasti popu na Česku a Slovensku to v poslednom období naozaj nemá ľahké. Po tom, čo mu lekári diagnostikovali rakovinu lymfatických uzlín, z ktorej sa mu podarilo vyliečiť, mal nedávno zdravotné problémy s črevami. Niekoľkonásobný zlatý Slávik sa tak opäť musel liečiť v nemocničnom prostredí. Odkedy ho lekári prepustili z nemocnice sú to len necelé tri týždne a Božský Kája už znova hviezdi na pódiu.

Karel GottNa jeho vystúpení na plese pre Český rozhlas však došlo k nečakanému incidentu. Maestro je známy svojou ústretovosťou voči médiám a fanúšikom, ktorí sa s ním chcú odfotiť. O to nepochopiteľnejšia je preto správa českého redaktora magazínu Aha!, ktorý si Gotta po jeho vystúpení chcel odfotiť. Čakal totiž na to, kedy vyjde z budovy paláca Žofín. Jediné, čoho sa dočkal, boli Gottovi ochrankári, ktorí sa naňho agresívne osopili. Najprv ho upozornili, že si nesmie speváka fotiť. Keď však redaktor neustúpil, začali sa mu vyhrážať, že mu rozbijú fotoaparát. Gott si to vraj tak želal.

Karel GottSklamaný redaktor tak musel odísť bez svojho záberu. Podľa jeho slov o správaní ochrankárov spevák určite nemohol vedieť, pretože by im takýto výstup celkom iste netoleroval. Mnohých by však razantné zakročenie zo strany ochranky neprekvapovalo, keďže Slávika v súčasnosti atakujú novinári zo všetkých strán.

Zdroj: Ahaonline.cz | Foto: Facebook