Uplynulé dni sa niesli v znamení prezidentských volieb, ktoré v tomto období absolútne rezonujú slovenskou spoločnosťou. Potom, ako občania vložili do urien obálky so svojim výberom kandidáta na prezidenta, sa medzi Slovákmi strhol boj o “spravodlivosť”.

Kto vybral správne a, naopak, koho kandidát na post prezidenta Slovenskej republiky je debaklom? Aj keď majú desaťtisíce voličov prvého kola volieb absolútne rozdielne názory, do druhého kola, ktoré prebehne 30. marca, sa prebojovala nezávislá kandidátka Zuzana Čaputová spolu s kresťanským nezávislým kandidátom Marošom Šefčovičom.

Po prezidentských voľbách sa obaja objavili aj v markizáckej diskusnej relácii Na telo, pričom verejnosťou mimoriadne zarezonovala najmä tlačová konferencia po zverejnení výsledkov. Práve tu sa totiž Maroš Šefčovič objavil aj so svojou manželkou, a teda potenciálnou prvou dámou Slovenska, ktorá na otázky novinárov reagovala priam nevídaným spôsobom.

Helenu Šefčovičovú evidentne obťažovali typické otázky, ktoré momentálne rezonujú spoločnosťou, pričom reportérom na tlačovej konferencii venovala zopár vľúdnych pohľadov. “Mal by sa Robert Fico konečne odsťahovať z bytu daňového podvodníka Bašternáka?” znela jedna z nich, no kandidátova manželka reagovala viac než otrávene. Okrem iných si ju na paškál okamžite zobrala aj zábavná stránka Zomri a video s jej výrazmi sa stalo doslova virálnym. A kto podľa prieskumov vyhrá druhé kolo prezidentských volieb?

Paródia zo ZOMRI so zvukom

Zdroj: Facebook/DennikN, Zomri