Seriál Skrytá vášeň si na celom svete získal milióny fanúšikov. Po zamilovaných príbehoch troch sestier a troch bratov prežíva romantickú rozprávku aj jedna z nádherných kolumbijských herečiek. Tá sa pred niekoľkými týždňami vydala, pričom k oltáru ju priviedol seriálový deduško Martin.

Skrytá vášeň sa zapísala do sŕdc mnohých diváčiek, ktoré s napätím sledovali osudy mladých sestier a bratov na ranči. Hlavná postava seriálu Mario Cimarro sa pritom čoskoro stane otcom dieťaťa, ktoré pod srdcom nosí bývalá účastníčka slovenskej miss Bronislava Gregušová. Najnovšie však svoje šťastie spečatila aj nádherná herečka, ktorá stvárnila postavu Sarity.

Ako sa pred pár týždňami pochválila fanúšikom na sociálnej sieti, Natasha Klauss sa vydala za svoju lásku, podnikateľa Daniela Gómeza. Keďže jej rodičia zomreli v roku 2021, herecký kolega zo seriálu Jorge Cao, ktorý stvárnil postavu deduška Martina na vozíčku, sa podujal na krásne gesto. Saritu odviedol k oltáru namiesto otca: “Tu si to mierim so svojou krásnou dcérou. Toto je jej skutočná svadba, nie telenovela,” uviedol šťastne po boku herečky v rozprávkových bielych šatách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Pasión de Gavilanes, IG/natashaklauss27