Tohtoročné sviatky boli pre mnohých Slovákov i Čechov výrazne odlišné, ako ich poznáme z uplynulých rokov. Práve v období Vianoc však moderátor Leoš Mareš potešil svojich fanúšikov na sociálnej sieti Instagram, kde pre nich priamo z nového bytu vysielal veľký koncert, ktorý odštartovala slovenská hviezda Dara Rolins!

Na území Slovenska i Česka momentálne platia prísne bezpečnostné opatrenia v dôsledku pandémie koronavírusu, pričom len pred pár hodinami bolo zahájené prvé očkovanie. Kým u nás vakcináciu absolvovali Vladimír Krčméry či Zuzana Čaputová, u našich susedov bol jedným z prvých zaočkovaných lekár Pavel Pafko, ktorý sa postaral o vtipný moment.

Celkom iný scenár sa však odohrával v novom dome Leoša Mareša, ktorý na 2. sviatok vianočný zorganizoval online koncert. Vstupenka na udalosť stála astronomických 990 českých korún (cca 37 €), za čo bol moderátor výrazne kritizovaný, no aj napriek tomu ho mali sledovať ľudia zo 47 krajín.

“Na druhý sviatok vianočný (26. decembra) sa odohrá niečo výnimočného, niečo, čo nikto nečakal a čo tu ešte nikdy nebolo. Špeciálny, unikátny, emotívny, intímny, a predsa na záver spektakulárna dvojhodinová šou,” uviedol Mareš ku koncertu pod názvom Staré pecky, ktorý otvorila speváčka Dara Rolins. Tá v úvode šou zaspievala nesmrteľný hit Zvonky štěstí, ktorý nahrala s Karlom Gottom ešte v roku 1984.

Skladbu zaspievala slovenská diva pod šírim nebom na terase domu za viac ako 1,5 milióna eur, čo malo zjavne symbolizovať spojenie s maestrom, ktorého hlas sa ozýval zo záznamu. Okrem Dary, ktorá po dlhom období opäť oživila jedinečný duet a fanúšikovia nešetrili chválou, na koncerte vystúpili aj Janek Ledecký, Iva Pazderková, Standa Hložek, či dokonca babička obľúbeného moderátora.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/keomxf

Zdroj: IG/LeosMares, dararolins_vermi, YouTube