Krásna slovenská herečka Natália Germani je súčasťou domáceho šoubiznisu už nejaký ten piatok, pričom prvýkrát sa pred televíznymi kamerami objavila ešte v roku 2011. Vtedy sa brunetka uchádzala o korunku krásy v súťaži Miss Universe, no víťazstvo jej v danom ročníku vyfúkla Dagmar Kolesárová.

26-ročná kráska z Nitry sa dostala do povedomia Slovákov ešte ako najmladšia účastníčka šou Miss Universe 2011, kde mala iba sladkých 17. Pôvabná herečka sa neskôr živila modelingom, pričom divákov upútala v seriáli Vlci či najnovšie v markizáckom projekte Oteckovia. Práve tu si v zopár častiach zahrala nespútanú Nikitu, ktorá chcela získať späť Adama (Janko Koleník).

Aj keď Natália momentálne nie je súčasťou žiadneho z domácich seriálov, práve v týchto dňoch natáča projekt “Jak se točí pohádka”, v ktorom okrem iného strieľa z luku či jazdí na koni. Ako sa však zdá, jednej z najkrajších slovenských herečiek sa zažiadalo zmeny a po šiestich rokoch sa rozhodla pre výraznú zmenu koruny krásy.

Z brunetky sa stala blondínka a nie, tentokrát rozhodne nejde o parochňu! Taaak, 6 rokov som čakala, aby som sa dočkala tejto krásnej farby na mojej hlave! Som nadšená, cítim sa úplne inak a je to parádna zmena!!!!” napísala nadšená Natália k snímke.

Natália ako ju poznáme a …

… Natália po zmene

Zdroj: Instagram/NatalaGermani