Kým ešte nedávno zápasila jedna z najväčších hviezd filmového priemyslu s rôznymi závislosťami, aktuálne sa teší z príchodu druhého dieťatka! Macaulay Culkin, známy ako nezabudnuteľný Kevin McCallister z filmov Sám doma, sa stal pred Vianocami dvojnásobným otcom, pričom šťastní rodičia správu potvrdili len v týchto dňoch.

Brenda Song (34) a Macaulay Culkin (42) v piatok (17. marca) potvrdili, že tesne pred Vianocami minulého roka privítali druhé dieťa. Kým prvá dcérka, ktorá sa narodila v apríli 2021, je pomenovaná po umelcovej zosnulej sestre Dakote, synček sa volá Carson.

Herecká dvojica tvorí pár od roku 2017, avšak svoje súkromie si úzkostlivo stráži. “Nemáme žiadnu pestúnku. Od narodenia syna nám ale pomáha moja mama. Keď pracujem, mama ho môže priviesť na natáčanie, aby som mohla kojiť a vidieť ho počas dňa,” uviedla pre US Weekly Brenda.

“Namiesto toho, aby sme si rozdávali povinnosti, proste cítime jeden druhého. Keď ukladám syna, môj partner hovorí: Nakŕmim zvieratá a pripravím večeru,” dodala na adresu filmového Kevina. Na Slovensku ohúrila prvým záberom z pôrodnice športovkyňa Dominika Cibulková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: US Weekly | Foto: IG/brendasong, culkamania