Redaktorka Veronika Cifrová Ostrihoňová a moderátor Sajfa tvoria jeden z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu. Mimoriadne sympatická dvojica má aktuálne prežívať najkrajšie obdobie v živote, nakoľko k nim údajne už čoskoro priletí bocian!

Tí, ktorí na sociálnej sieti pravidelne sledujú videá Sajfu a jeho pani manželky Veroniky, nám isto dajú za pravdu, že dvojica tvorí mimoriadne sympatický pár, ktorý sa dokonale dopĺňa snáď v každej situácii. Potom, ako sa v septembri 2016 vzali, sa mnohí zaujímali, kedy sa rodinka rozrastie o ďalšieho člena. Aj keď si srdcia moderátorov a YouTuberov dlhodobo uchmatla rozkošná fenka Molly, teraz má mať dvojica skutočný dôvod na radosť.

Ako uvádza denník Nový Čas, podľa ich zdroja má byť redaktorka Televíznych novín v radostnom očakávaní svojho prvého dieťatka. Ako tiež uvádzajú, o tehotenstve moderátorky mala doposiaľ vedieť iba ich najbližší, pričom Veronika má byť údajne v rannom štádiu gravidity.

“Čakajú bábätko, Veronika by mala byť v jedenástom týždni. Doteraz to vedela len rodina, ale Veronika sa tým pochválila aj kamarátom na oslave svojich tridsiatych narodenín v luxustej reštaurácii v centre hlavného mesta,” uviedol zdroj pre denník. Aj keď Cifrovci nádhernú novinku doposiaľ nepotvrdili, no ani nevyvrátili, nepochybujeme, že sa tak stane už čoskoro. Budúcim rodičom srdečne gratulujeme!

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/Sajfa