Éterická pesničkárka Sima Magušinová má na Slovensku rozsiahlu základňu fanúšikov, ktorí ju podporujú nielen pre hudobný talent a texty zo života, ale aj pre skromnosť a sympatie. Speváčka si však svoje súkromie úzkostlivo stráži, a aj keď vždy rozdáva úsmevy a srší dobrou náladou, jej osobný život ostáva pre mnohých veľkou neznámou.

33-ročná speváčka Sima Magušinová (rod. Martausová) má na svojom konte množstvo úspešných hitov, ku ktorým sa aktuálne pridal ďalší. Autorka skladieb Nenahraditeľná, Normálny život či Čaro obyčajných vecí tento raz vydala novú skladbu pod názvom Liptovské srdce, ktorú zložila pre svojho manžela Michala Magušina.

Hudobníčka v nej ostala verná svojmu štýlu a okrem jedinečných slov neopomenula skutočnosť, že práve jej polovička je jediným novinárom, ktorého k sebe pustí bližšie. “Naše najkrajšie a najosobnejšie “mobilové” zábery sme si nechali pre seba, ale aspoň malý kúsok sme vám ukázali. Kvietky, ktoré vo venček vije moja kamarátka Pivonka, sú symbolom malých krásnych neobyčajných vecí, ktoré v živote zažívame a ktorým dávame zmysel práve láskou,” napísala k skladbe Sima.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YouTube