Jedna z najúspešnejších hviezd domácej šoubiznisovej scény je už viac ako štyri roky hrdou mamičkou syna Hektora, ku ktorému v apríli 2018 pribudla sestrička Lianka. A ako sa zdá, práve dievčatko zdedilo po svojich rodičoch lásku k hudbe.

Multitalentovaná speváčka a herečka Nela Pocisková (29) tvorí s operným spevákom a obľúbeným seriálovým oteckom Filipom Tůmom (42) pár viac ako sedem rokov, pričom sa ich rodinka stihla rozrásť o dve rozkošné detičky. Aj keď umelci tváre svojich potomkov pred verejnosťou úspešne skrývajú, Filip nedávno predsa len ukázal svetu svoju dcérku v plnej kráse.

Práve malé dievčatko, ktoré sa pýši blond vláskami, si nedávno ľahlo do náručia svojej maminy, s ktorou si zaspievalo jednu zo slovenských ľudových piesní. Lianka spolu s Nelou vo videu nôtia skladbu Po nábreží koník beží, kde svoj neodškriepiteľný talent neukázala len hviezda slovenskej umeleckej scény, ale aj jej malá dcérka, ktorá má hudbu doslova v krvi.

“Nedávno sa ma pýtali, aké počúvam momentálne hity.. Veľmi ma to pobavilo. Nech sa páči, toto je jeden z nich. Nestihlo sa to zdokumentovať od začiatku, ale keby ste chceli vedieť, čo počúvam od rána do večera, tak je to toto,” napísala s úsmevom hrdá mamina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/uto6lw

Zdroj: IG/Pociskova.nela | Foto: Instagram/Pociskova.nela, streamable.com