V Bratislave policajná hliadka zažila naháňačku ako z akčného filmu! Nákladné vozidlo šoféroval muž, ktorý sa im snažil ujsť, niekoľkokrát sa pritom pohyboval v protismere a nereagoval ani na výzvy polície! Dôvod bol pritom viac prozaický!

Polícia zverejnila autentické zábery z akčnej bratislavskej naháňačky. Pred zákonom sa snažil ujsť šofér nákladného kamiónu, ktorého nahlásili slovenským úradom maďarskí kolegovia. Šofér ignoroval všetky výzvy nielen zahraničných, ale po prejdení hraníc aj domácich policajtov.

Vodič riskantnou jazdou po diaľnici D2 zišiel do okrajovej časti Bratislavy. Na výzvy polície nereagoval a ohrozoval nielen seba, ale aj ostatných účastníkov premávky. Policajti preto mimo zastavaného územia použili služobnú zbraň a vystrelili varovné výstrely.

„Vodič s nákladným vozidlom následne zastavil a dal sa na útek v smere do poľa, kde bol hliadkami Policajného zboru obmedzený na osobnej slobode. Policajti následne v nákladnom priestore vozidla našli 28 migrantov. Tí budú odovzdaní cudzineckej polícii k vykonaniu ďalších potrebných úkonov,“ informuje polícia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto | Video: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj