Speváčka Barbora Švidraňová (28) prežíva momentálne veľmi šťastné obdobie. Podarilo sa jej dokončiť nový album Fénix, ktorý v utorok pokrstila spolu s menším koncertom. Náhle však pocítila nevoľnosť. Čo je za tým?

Speváčka s ohnivou hrivou je momentálne pracovne vyťažená, keďže okrem iných rozbehnutých projektov dokončovala svoj nový album, ktorý nesie názov Fénix. V utorok sa jej sen stal skutočnosťou a Barbora pokrstila svoj nový album, za ktorým nasledoval kratší koncert.

barbora svidranova fenix
Barbora na krste svojho albumu Fénix.

Speváčka je známa svojím perfekcionizmom a, samozrejme, koncert odspievala naplno so všetkou energiou. To sa zrejme podpísalo pod jej náhle vyčerpanie, ktoré pocítila tesne po skončení koncertu. Manažér jej hneď nato doniesol tanier s maškrtami, aby si Barbi doplnila energiu a mohla sa venovať podpisovaniu CD.

barbora svidranova nevolnost
Nový Barborin album prišiel podporiť aj Pyco.

Samotná Barbora si však z tohoto incidentu ťažkú hlavu nerobí: “Ako jedla som, samozrejme, ale poviem to na rovinu: speváci majú problém, keď veľmi tlačia na bránicu, tak sa im grgá pri spievaní. A keď človek vydá veľmi veľa energie zo seba, a ja som vydala dnes 180 percent všetkého, čo mám v sebe, tak som jednoducho potrebovala cukor, to je všetko. Išlo len o taký vzrušujúci ošiaľ po tom koncerte, že som sa naozaj vyspievala dosýta, to je všetko. Ale nebolo to nič kritické, nebojte sa,” upokojila pre topky.sk všetkých fanúšikov obľúbená speváčka, ktorá zahviezdila v šou Tvoja tvár znie povedome. Barbi je teda v  poriadku a jej telo sa po náročnom vystúpení dožadovalo cukru.

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook