Náhla smrť asistentky (†30) Milana Uhríka: Našli ju v byte bez…!

Dátum:

V mimoparlamentnej strane Republika zavládol smútok po náhlej smrti mladej ženy, ktorá bola pre mnohých členov nielen kolegyňou, ale aj dobrou kamarátkou. O tragédii informoval samotný šéf hnutia, ktorému robila dlhé roky asistentku.

Milan Uhrík na sociálnej sieti oznámil smutnú správu o jeho asistentke Monike Porubskej, ktorá náhle zomrela ešte 28. apríla. ,,…nás náhle v mladom veku opustila naša dlhoročná kolegyňa a dobrá kamarátka. Kto ste ju poznali, venujte jej, prosím, modlitbu a aspoň tichú spomienku,“ vyzval ľudí smutný politik.

30-ročná blondínka bola nájdená bez známok života v jej prenajatom byte. ,,Je to strašné, našli ju samú mŕtvu v kúpeľni, nemal jej zrejme kto pomôcť v najťažšej chvíli života,“ povedala Monikina kamarátka pre cas.sk. Podobné vyjadrenia podal aj poslanec Miroslav Suja. Podľa jeho slov v poslednej chvíli života, kedy potrebovala pomoc, nebol nikto po jej boku. Oficiálna správa o úmrtí vyštudovanej zdravotnej sestry zo strany polície doposiaľ nebola potvrdená ani zverejnená.

Pohreb zosnulej asistentky sa uskutočnil 3. mája v Kostole Najsvätejšej Trojice v obci Rybník (okres Levice), kde bola pochovaná na miestnom cintoríne. Na poslednej rozlúčke sa zúčastnilo množstvo ľudí vrátane europoslanca. Smrť mladej ženy je o to tragickejšia, že Monika mala mať do budúcna veľké plány v pracovnom i osobnom živote.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk, FB/Milan Uhrík Republika  |  Foto: FB/Lisa Porubská, Monika Porubská, Milan Uhrík˖Republika, hnutie-republika.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...