V českom šoubiznise a športe si nevedia vysvetliť, ako mohlo dôjsť k takejto nečakanej tragédii. Jakub, len 34-ročný futbalista a známy syn miliardára, si začiatkom decembra vyšiel do pražskej reštaurácie, kde sa začal dusiť mäsom. O niekoľko dní na to zomrel.

Mladý Jakub Malina, syn známeho českého miliardára, prišiel pred niekoľkými hodinami podľa portálu Extra o život. 34-ročný športovec, ktorý hrával za pražské kluby, si vyšiel podľa informácií denníka Blesk 5. decembra do vychytenej argentínskej reštaurácie, kde sa odrazu začal dusiť mäsom.

Keďže si udalosť nikto z prítomných hostí prvých pár minút nevšimol, Jakub bol celý čas bez prísunu kyslíka. Potom upadol do kómy a ležal na prístrojoch približne dva týždne. Futbalistu v sobotu so súhlasom jeho otca napokon odpojili.

Jakubov otec je podnikateľ a boháč, ktorý sa však po sprenevere dostal v roku 2013 do väzenia. Mladý muž si užíval prepychový život, vozil sa na luxusnom Lamborghini za takmer 250-tisíc eur. Chodieval na nočné párty a núdzu nemal ani o krásne ženy. Jeho partnerkami boli modelky Eliška Bučková, Gabriela Dvořáková alebo Tereza Vojtková. Bol taktiež príbuzným slovenského režiséra Juraja Jakubiska. Slovensko zarmútila smrť úspešnej herečky z Divadla Andreja Bagara v Nitre.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz, blesk.cz │ Foto: FB/Extra.cz