Rodina, fanúšikovia aj vedenie z akadémie, ktorú navštevoval, skončili v slzách po veľmi smutnej správe. Detská hviezda, ktorá mala už v 14-tich rokoch našliapnuté na skvelú kariéru, náhle zomrela.

Mladý talentovaný herec a tanečník Jack Burns náhle zomrel. Len 14-ročný chlapec navštevoval v škótskom Greenocks prestížnu tanečnú akadémiu Elite Academy of Dance a konzervatórium v Glasgowe. Mal obrovský talent na balet a odborníci ho už v tomto veku prirovnávali k slávnemu Billymu Elliotovi.

Vďaka nadaniu vystúpil aj vo viacerých televíznych filmoch či seriáloch. Začiatkom mesiaca sa ale všetko skončilo potom, ako ho objavili mŕtveho v jeho dome. Polícia úmrtie teenagera vyšetruje a príčina jeho náhleho odchodu zatiaľ nie je známa. Predbežne však podľa informácií britského denníka Metro vylúčili cudzie zavinenie.

Zo smrti detskej hviezdy je okrem rodiny a priateľov zdrvená aj samotná akadémia, ktorá zverejnila na sociálnej sieti dojímavé slová: „Tieto slová píšeme s veľmi ťažkým srdcom. Tragicky sme prišli o nášho milovaného študenta Jacka Burnsa v nedeľu 1. decembra. Jack bol inšpiráciou každému v Elite a dotkol sa srdca každého, kto mal to potešenie s ním pracovať a tancovať od 2012.“ Úprimnú sústrasť jeho rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk │ Foto: Twitter, Facebook/Elite Academy of Dance- Greenocks Royal Academy Classical Ballet School