Filmový priemysel musel prijať ďalšiu smutnú správu. Vo veku 49 rokov si mal siahnuť na život americký herec, ktorý sa venoval aj zmiešaným bojovým umeniam. Nevedno, čo stálo za jeho náhlym rozhodnutím, no umelec čelil rozvodu s manželkou po tom, ako mala odhaliť jeho neveru.

Jason David Frank bol podľa informácii TMZ nájdený mŕtvy v Texase. Herec, ktorý sa tiež venoval zmiešaným bojovým umeniam, si mal podľa dobre informovaného zdroja siahnuť na život sám. 49-ročný umelec musel v tomto roku taktiež čeliť rozvodu s treťou manželkou Tammie Frank, ktorá ho mala podľa jej slov pristihnúť pri nevere.

Frank za sebou zanechal aj štyri deti Huntera, Jacoba, Skya a Jenny. Smutnú informáciu potvrdil jeho hovorca Justine Hunt. Herec sa preslávil účinkovaním v legendárnom seriáli Power Rangers alebo Strážcovia vesmíru. K jeho smrti sa vyjadril i kolega Walter Jones: “Bol inšpiráciou mnohým ľuďom. Bude nám strašne chýbať. Je to také smutné stratiť ďalšieho člena našej Ranger rodiny,” uviedol.

Jason odštartoval kariéru ako Tommy Oliver v originálnom Mighty Morphin Power Rangers z roku 1993. Začínal ako Zelený Ranger v 1. sérii seriálu, neskôr sa zmenil na Bieleho a stal sa novým lídrom skupiny. Frankova postava sa objavila aj v neskorších adaptáciách seriálu, ako Wild Force, Turbo, Zero, Megaforce alebo Ninja Steel. Hudobný šoubiznis sa musel vyrovnať so smrťou speváckej hviezdy legendárnej kapely Nazareth.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: Twitter, YT/KTLA 5