Šoubiz Náhla SMRŤ mladého herca (†30): Hrozná tragédia pred domom priateľky!

Náhla SMRŤ mladého herca (†30): Hrozná tragédia pred domom priateľky!

Svet filmu zasiahla veľmi smutná správa o náhlej smrti len 30-ročného mladého herca. Hviezda televízneho seriálu bola v nedeľu zastrelená priamo pred domom svojej priateľky, pričom páchateľom mal byť lupič, ktorý sa pokúšal vykradnúť auto.

Filmový svet skončil v slzách po smutnej správe. V nedeľu bol v Texase pred domom svojej priateľky zastrelený 30-ročný Eddie Hassell. Mladý herec, ktorý bol aktuálne hviezdou šou s názvom Surface na stanici NBC, bol strelený podľa informácií portálu TMZ do žalúdka a zatiaľ sa nevie, ako k streľbe došlo.

Páchateľ zatiaľ nebol zadržaný a čaká sa na bližšie informácie k tragickému incidentu. Nateraz tak nie je známe ani to, v ktorom meste sa herec v čase tragédie nachádzal. Hassell sa preslávil najmä rolou Phila Nanceho v seriáli Surface, no okrem toho získal aj množstvo menších úloh v rokoch 2000 až 2010.

Medzi najznámejšie patrí postava Claya vo filme The Kids Are All Right, kde si zahral s Julianne Moore a Markom Ruffalom. Po boku Ashtona Kutcher si zahral vo filme Jobs, kde stvárnil 16-ročného Chrisa Espinosa, jedného z prvých zamestnancov Applu. Po tom, ako prerazil krátko po roku 2000 vo filmovom priemysle, pokračoval kariérou v televízií. Úprimnú sústrasť rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: Twitter, Instagram/eddie_hassell

Exit mobile version