Hojekový svet zasiahla mimoriadne smutná správa. V mladom veku 25 rokov náhle odišiel útočník z Kanady. Po operácií cysty na mozgu bol uvedený do kómy, z ktorej sa už neprebral.

Útočník kanadského Edmonton Oilers mal len 25 rokov, rodinku a pred sebou sľubnú kariéru. V sobotu však dorazili z hokejového sveta veľmi smutné správy. Mladý talent nečakane zomrel v nemocnici v Toronte.

Tam mladého muža v utorok operovali potom, čo mu zistili cystu na mozgu. Po zákroku bol hokejista uvedený do umelej kómy, z ktorej sa, žiaľ, už neprebral. Podľa slov jeho agenta Jasona Davidsona pre TheGuardian zahynul po krvácaní do mozgu a jeho smrť nemá žiadnu spojitosť s aktuálnym Covid-19.

Jeho zdrvená manželka Emily, ktorá stav manžela pravidelne aktualizovala, zanechala na sociálnej sieti dojímavý odkaz: „Môjmu najlepšiemu priateľovi a láske môjho života, Colbymu. Moje srdce je rozbité. Cítim obrovskú fyzickú, mentálnu aj emocionálnu bolesť, keď si predstavím, že ťa už nikdy neuvidím, nedotknem sa ťa, a tá predstava je neznesiteľná. Navždy budeš mojím hrdinom a tým najúžasnejším, čo sa mi stalo. Nikdy som si nemyslela, že budem vdovou ešte pred naším prvým výročím svadby. Aj keď je každá bunka môjho tela bez teba stratená, sľubujem, že budem pokračovať, aby si bol na mňa hrdý,“ vyliala si srdce. Úprimnú sústrasť rodine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj : theguardian.com│ Foto: Instagram/em.cave