Na bratislavskom letisku došlo pred dvomi dňami k obrovskej tragédií. Slovák pochádzajúci z Prievidze mal namierené do Írska, no na palubu lietadla sa už nedostal. Napokon priamo v priestoroch odletovej haly skolaboval, pričom sa mužov život už nepodarilo zachrániť.

Bratislavské letisko sa pred dvomi dňami stalo svedkom tragédie. Do haly dorazil 37-ročný Slovák z Prievidze, ktorý chcel odletieť do Írska. Podľa informácií televízie JOJ mal byť ale pod vplyvom alkoholu, a to takým spôsobom, že sa ho personál rozhodol nevpustiť na palubu lietadla.

Už o chvíľu pritom Prievidžan skolaboval priamo v hale a následne, bohužiaľ, aj zomrel, pričom predbežnou príčinou smrti má byť infarkt. Smutnú správu potvrdila aj hovorkyňa letiska Veronika Ševčíková: “Môžeme potvrdiť, že cestujúci, ktorý mal odlietať v piatok z Bratislavy do Dublinu, no napokon neodletel, neskôr na letisku zomrel,” uviedla.

Hoci sa muža okolostojaci ľudia pokúšali oživovať až do príchodu záchranky, ich úsilie bolo márne. “Môžem potvrdiť, že sme na tiesňovú linku 155 dostali informáciu o tom, že v príletovej hale skolaboval muž a laici ho resuscitujú. Na miesto sme okamžite vyslali záchranárov, tí pokračovali v resuscitácii, žiaľ, napriek ich maximálnemu úsiliu, sa muža nepodarilo oživiť a lekár musel konštatovať smrť,” dodala hovorkyňa operačného strediska záchranárov Alena Krčová. Polícia prípad vyšetruje ako udalosť a bola nariadená pitva. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │Foto: Televízia JOJ