Americký televízny svet zasiahla veľmi nečakaná a smutná správa. 47-ročná reportérka známej televízie zomrela náhle v stredu večer. Jej kolegovia sú z tejto noviny zdrvení. Po žene ostali navyše tri malé detičky.

Známa americká reportérka z WNBC zarmútila všetkých svojich blízkych aj kolegov. 47-ročná televízna tvár Katherine Creag náhle skonala v stredu večer. Jej úmrtie je takmer nepochopiteľné, keďže netrpela na žiadne ochorenie a posledne bola v práci ešte v osudnú stredu ráno.

Reportérka začala pracovať pre WNBC v roku 2011 a prihovárala sa divákom v pravidelných vstupoch z jednotlivých regiónov. Diváci ju milovali kvôli príjemnému hlasu a srdečnému smiechu. Za svoju prácu získala niekoľko ocenení a milovali ju aj kolegovia.

Desať rokov bola Kat naším oporným pilierom, vždy ochotná pomôcť v akejkoľvek situácií. Bola múdra, zábavná a vytrvalá. A aj v posledných dňoch bola žiarivé svetlo a rozdávala milé slová a úsmevy,“ uviedla podľa NBC New York viceprezidentka správ Amy Morris. Katherine za sebou zanechala manžela Billa a tri malé detičky, syna a dve dcérky. Česť jej pamiatke. Na Slovensku zarmútila fanúšikov správa o úmrtí známej redaktorky Slovenského rozhlasu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nbcnewyork.com │ Foto: YT/NBC New York