Pred pár hodinami zasiahla filmový svet mimoriadne smutná správa. Vo veku 38 rokov zomrel známy herec, ktorý prehral boj s rakovinou. Pre priateľov, kolegov i fanúšikov bola jeho smrť veľkým šokom, keďže zákernú chorobu tajil do poslednej chvíle.

Nicholas Tucci náhle zomrel, pričom od minulého roka bojoval s rakovinou. Okrem blízkej rodiny však o jeho diagnóze nikto nevedel a americký herec sa snažil fungovať, akoby bolo všetko v poriadku. Dokonca pred pár mesiacmi natočil film Mýtus a nikto zo štábu nezachytil, že by sa umelec cítil zle alebo zmáhal boj s vážnym ochorením.

Informáciu o jeho smrti zverejnil na sociálnej sieti otec filmovej hviezdy. ,,V utorok, 3. marca, zomrel Nick v nemocnici Smilow Cancer Hospital. Nick sa rozhodol svoju chorobu tajiť, pretože chcel čo najdlhšie nasledovať svoje profesionálne a umelecké ciele. V poslednom roku chodil na konkurzy a pokračoval v práci, ktorú miloval,” napísal Alexander Tucci.

V smutnom príspevku zároveň poďakoval každému, kto bol Nicolasovi oporou. ,,Tým z vás, z filmovej, televíznej a divadelnej branže, ďakujem, že ste Nickovi pomáhali, povzbudzovali ho a podporovali. Tým z vás, ktorí ste boli fanúšikmi jeho práce na obrazovke a javisku, ďakujem, že ste mu dodávali odvahu a oceňovali jeho úsilie. Pre vás všetkých, ďakujem za dar priateľstva s mojím synom,“ dodal zronený otec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Facebook/Nick Tucci, Pixabay