V sobotu večer si v pražskom Obecnom dome užili v poradí 9. ročník Česko-Slovenského plesu všetci prítomní pozvaní hostia. Medzi tými nechýbali ani sestry Nízlové či Andrea Verešová, ktorá zvolila poriadne odvážnu róbu. Známa česká kráska však počas večera náhle skolabovala.

Sobotný večer sa v Prahe niesol v znamení plesovej zábavy. V Obecnom dome sa zišli pozvaní hostia Česko-Slovenského plesu, ktorí oslávili už 9. ročník krásneho spoločenského podujatia. Jednou z ozdôb večera pritom bola i česká módna blogerka a influencerka Ina Tina.

36-ročná blondínka v krémovo-čiernej róbe hodnotila outfity plesajúcich dám, keď jej však odrazu prišlo nevoľno. Ina pred očami všetkých prítomných skolabovala a skončila na zemi, video >>> TU <<<. Neskôr, keď sa pozviechala, vysvetlila pre Super.cz, čo sa stalo.

Bol to nízky tlak, vydýchaný vzduch v miestnosti a veľa ľudí okolo. Bohužiaľ som odpadla,” vysvetľuje blogerka. Po príchode lekárky jej bol skutočne nameraný veľmi nízky tlak: “Pani doktorka mi zmerala tlak, mala som 60 na 70,” odhalila. Influencerku, našťastie, doprevádzal jej snúbenec, ktorý ju včas zachytil, aby nespadla priamo na hlavu. Po prebratí sa rozhodla pokračovať v práci na sociálnej sieti a dokončiť hodnotenia pre svojich fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: super.cz │ Foto: IG/ina_t_official