Len pred pár dňami šokovala divákov informácia o tom, že po dlhých rokoch končí na obrazovkách TV Markíza Patrik Herman, ktorý si to namieril do konkurenčnej RTVS. Teraz je však jasné, že veľké zmeny čakajú aj ďalšie moderátorské hviezdy, pričom koniec vysielania ohlásil aj známy slovenský kanál.

V televíznom priemysle dochádza v posledných mesiacoch k výrazným zmenám. K takým bezpochyby patril aj príchod nového šéfa Ľuboša Machaja do RTVS. Ešte v auguste hovoril o tom, že vysielacie zmeny a personálne obnovy budú verejnosti známe do konca roka.

Dnes je však už jasné, že prestavba programu je v plnom prúde a známy kanál Trojka končí. Informáciu potvrdil Šarmu PR manažér televízie Stanislav Čačko, ktorý dodal, že vysielanie ukončia koncom novembra. Zároveň s ním skončí na obrazovke aj obľúbená moderátorka Katka Brychtová.

Tá totiž na stanici uvádzala reláciu Klub. Aktuálne pracuje na natáčaní posledných častí: „Je mi ľúto, že Trojka končí, ale dalo sa to očakávať,“ uviedla narovinu. „My nakrúcame posledné diely Klubu na Trojke, takže si to ešte úplne neuvedomujem,“ dodala napokon. Ktovie, kde sa sympatická televízna tvár bude objavovať v budúcnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: RTVS, YT/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina