To, že na slovenských internátoch to nevyzerá práve vábivo, vieme zrejme všetci. Naštvaná upratovačka zareagovala veľmi promtne. 

[sociallocker]Kuchárske umenie študentov na internátoch sú samostatná kapitola. Instantné jedlo je však len časť toho, čo mladí ľudia konzumujú. Študenti na zvolenskom internáte sú oveľa vynaliezavejší. Mikrovlnnú rúru nepoužívajú iba na ohrievanie jedla. Jednu z upratovačiek to nahnevalo natoľko, že študentom zanechala vtipný odkaz. “Mikrovlnná rúra slúži na ohrievanie jedla, nie na jeho varenie. Takže ten chytrák, ktorý tu varí jedlo až do bodu, keď sa rozplieska po celej rúre aj po okolí, nech s tým láskavo prestane,” napísala na papier.

Upratovačka nechala na internáte takýto odkaz

Dodala, že ak sa to ešte zopakuje, študent zaplatí pokutu a bude predvolaný pred riaditeľku študentského domova. Ako má v úmysle zistiť, kto túto “katastrofu” vykonáva už neuviedla. Najvtipnejší je však koniec odkazu, kde sa poriadne rozčertila. “Mikrovlnka slúži všetkým, nie jednému de*entovi, ktorý ju celú zašpiní a vykašle sa na to,” hovorí pani upratovačka rebelovi z internátu Technickej univerzity vo Zvolene. Fotografiu s odkazom zverejnila stránka Priznania vysokoškolákov na sociálnej sieti.

Zdroj/Foto: Facebook/Priznania vysokoškolákov, commons.wikimedia.org
[/sociallocker]