Tesne pred Vianocami sa na facebookovej stránke Priznania žien objavil krátky status zdrveného muža, ktorý prišiel o svoju životnú lásku. Aj keď ju v tichosti miluje už sedem rokov, nikdy jej nedokázal o svojich pocitoch povedať, pričom ona dnes patrí už inému. Napriek tomu jej však posiela dojímavé slová, ktoré by sa dotkli každej ženy.

“Kristínka, pred dvomi rokmi si sa vydala. Si šťastne vydatá, máš dcérku a ja sa z toho stále neviem spamätať. Nikdy som nemal odvahu ti povedať, ako veľmi ta ľúbim. Vždy som ta ľúbil. Bol som pri tebe tak blízko, ako kamarát. Teraz ľutujem, že som to neurobil. Nenabral som nikdy odvahu ti povedať, ako si ťa vážim. Že každý tvoj úsmev je pre mňa krásny. Mám pred tridsiatkou a myslím, že nikoho tak ľúbiť nebudem.

Už to trvá 7 rokov. A nadávam si, aký som bol debil. Teraz sme možno mohli byť spolu. Každý deň by som ti nosil ružu. Červenú, ktorú viem, že tak miluješ. Nosil by som ťa na rukách. Zniesol ti aj to povestné modré z neba. A ty si ani nevedela, že ťa milujem. Dúfam, že ťa muž urobí šťastnou a dá ti toľko lásky, koľko by som ti jej dal ja. Okres Trnava. Ak to čítaš, vieš, že je to o Tebe.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Priznania žien