8. séria šou Česko Slovensko má talent je plná výnimočných ľudí, ktorí prišli pred porotu a kamery ukázať svoje nadanie. Ako prvá sa spomedzi desiatok súťažiacich zapísala do pamäte divákov 15-ročná Margaréta Ondrejková z Čachtíc, ktorá si hlasom podmanila nielen kata Jara Slávika, ale aj všetkých prítomných v sále.

Uplynulý utorok patril hlavný vysielací čas na obrazovkách televízie JOJ šou Česko Slovensko má talent, kde sa predstavilo množstvo nadaných súťažiacich. O ten najdojemnejší moment sa však postarali dve priateľky Eliška (14) a Karolína (11) z Kopřivnice, ktoré všetkých divákov zdvihli so slzami v očiach zo stoličiek.

Ako Karolínka priznala, v čase, kedy bola jej matka tehotná, brala drogy a nastal u nej problém v bedrách, pričom trpí svalovou distrofiou. Nakoľko chcela tancovať a do umeleckej školy ju, žiaľ, nevzali, skontaktovala sa s mamou Elišky, ktorá s ňou dnes tancuje už približne 5 rokov. Ako povedali tesne pred svojim vystúpení, do šou sa prihlásili z jednoduchého dôvodu: “Chceme ukázať, že tanec nepozná svoje hranice a talent je v každom z nás!”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ