Peter Labún sa stal ďalším hrdinom v najnovšej epizóde úspešnej šou Extrémne premeny Slovensko. Aj napriek mladému veku si prešiel veľmi náročnými obdobiami, keď postupne stratil oboch rodičov. V priebehu pár mesiacov sa tak musel vysporiadať s emóciami, ktoré ho trápili dlhé roky. Nakoniec ho však všetky prekážky ešte viac posilnili a na finálnom vážení sa objavil štíhly mladý muž.

Peťovi pri prvom vážení ukazovala ručička na váhe zarážajúcich 173 kilogramov. Sám priznal, že miluje jedlo a nedokáže mu odolať. Za jeho nadbytočnými kilami sú však aj dve tragédie. Otec mladíka bojoval s rakovinou a postupne sa mu strácal pred očami. V 61 rokoch nakoniec zákernej chorobe podľahol.

S odstupom času mala vážne zdravotné problémy aj jeho mama, ktorá bojovala so srdcovou chorobou. Doma dostala infarkt a práve jej syn privolal záchranku. Prevoz do nemocnice neprežila, pričom mala iba 58 rokov. S bratom tak ostali sami. Obaja rodičia bojovali s nadváhou a zrejme aj to bol jeden z dôvodov, prečo ich postretol tak smutný osud.

Talentovaný kuchár tak mal obrovskú motiváciu zmeniť svoj život, keďže sa bál rovnakého konca. Tvrdo na sebe makal a pravidelne prekonával váhové hranice, ktoré mu určil Maroš Molnár. Mladík z Humenného sa nakoniec objavil na finálnom vážení s obrovským úsmevom, a predovšetkým s ,,novou“ postavou.

Váha napokon ukázala, že schudol neuveriteľných 88 kíl a momentálne sa môže pýšiť váhou 85 kilogramov. Je neuveriteľné, že Peter v rámci premeny schudol viac ako dnes skutočne váži. Za tvrdú drinu dostal od trénera darček v podobe úpravy zubov, ktoré ho trápili počas celého roka. Posledná klapka tak bola zameraná na biely úsmev muža, ktorý sa zmenil na nepoznanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk