Dara Rolins, ikona domácej hudobnej scény, patrí k najštýlovejším ženám slovenského i českého šoubiznisu. Potvrdzujú to aj outfity, ktorými sa takmer denne chváli na sociálnych sieťach. Jej najnovší kúsok v šatníku si však tentokrát zlízol tvrdú kritiku zo strany fanúšikov, podľa ktorých je práve tento doplnok vrchol nevkusu.

Z obľúbenej speváčky sa stala módna ikona, ktorá svojimi outfitmi inšpiruje ženy po celom Slovensku i Českej republike. Dokonca aj kúsky, ktoré by si na seba mnohí štandardne neobliekli, nosí Dara so štýlom. Najnovším záberom na sociálnej sieti však poriadne prekvapila a fanúšikovia neváhali extravagantný kúsok poriadne skritizovať.

46-ročná kráska mala na sebe totiž obuté špicaté nízke čižmy s leopardím vzorom a otvorenou pätou. Každý má svoj jedinečný štýl a dalo sa očakávať, že tento extravagantný kúsok nezožne veľa pozitívnych komentárov. Pravdou však je, že kritika, ba priam výsmech zo strany fanúšikov sa nedal odignorovať. ,,Nič horšie som už veľmi dlhú dobu nevidela. Hroznéééé! Vyzuj ich a daj spáliť,“ napísala jedna z dám. A čo vy, páčia sa vám nové topánky Dary Rolins?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi  Foto: Instagram/dararolins_vermi, YouTube