V uplynulej epizóde šou Česko Slovensko hľadá Superstar sa objavilo množstvo výborných spevákov, ktorých dopĺňali priemerné, prípadne bizarné čísla. Medzi tými, ktorí ohúrili skôr v negatívnom slova zmysle, bola aj Otilie Kopřivová, pričom pred porotou zaspievala jednu z najikonickejších skladieb všetkých čias.

V tretej epizóde šou Česko Slovensko hľadá Superstar zaujala porotu nielen dcéra známeho slovenského speváka, ale aj Češka Otilie. Tá prišla pred televízne kamery zaspievať legendárny Queen a skladbu Bohemian Rhapsody v mierne upravenej verzii. Ako uviedla ešte v dokrútke pred vystúpením zrejme jej kamarátka, blondínka je takou „českou Christinou Aguilerou“, čo si však zrejme nemyslel nikto iný.

Ako totiž zhodnotil obávaný kat Paľo Habera, jej výkon bol doposiaľ najhorší z aktuálneho ročníka, pričom Leoš Mareš nebol o nič pozitívnejší. „Otília, podľa niektorých vedcov existuje nekonečné množstvo dimenzii. Ja mám pocit, že ty by si nepostúpila v žiadnej z nich,“ povedal. Mladá speváčka sa neštítila vyjadrení, že by chcela byť súčasťou šoubiznisu a natočiť CD nosič. Po nekompromisnom „nie“ od všetkých porotcov sa nakopokon prihovorila aj diskutujúcim na sociálnej sieti, kde zhodnotila, že nespievala dobre.

„Všetci dávajú na prvý pohľad, bohužiaľ. Pred porotou aj ten ich výsmech som vzala a normálne odišla, nechcela som sa dohadovať, že nepočujem ani slovo. Bolo to naozaj zbytočné. Nezaspievala som to dobre, mala som neuveriteľnú trému, na ktorú nie som vôbec zvyknutá, prišla som si to skúsiť, tak to nevyšlo, svet sa nezrúti,“ hodnotí svoj výkon Češka. Ako dodáva, počas castingu sa nepočula, no podľa svojho názoru si takéto poníženie nezaslúžila len preto, že bola upravená a blondína.

„Podľa strihu, scenára sa im podarilo ma totálne zosmiešniť. Viem, že to nebolo dobré, ale ani to nebolo, že by som spievala ako človek, čo vôbec zo seba nič nevydá. Uvádzam len príklad..,“ uvádza Otílie, ktorá je však za skúsenosť pred kamerami vďačná. „Hlavne nikdy neponižovat človeka, keď neviete, čo má za sebou. Ja som pred porotou bola slušná. Všetko som prijala.. A potom to boli emócie, hneď po ponížení kamera pred tvárou. Som len človek, ľudia,“ dodáva s tým, že jej stačilo povedať nie alebo si urobiť decentnú srandu. Čo si o jej výkone myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk, YouTube, IG/tvmarkizaofficial