Šoubiz Najhriešnejší tréner sveta na Slovensku: Chris Powell v centre Bratislavy!

Najhriešnejší tréner sveta na Slovensku: Chris Powell v centre Bratislavy!

Energický fitness tréner Chris Powell sa dostal do povedomia divákov z celého sveta vďaka relácii Extrémne premeny, kde dáva vďaka cvičebnému plánu a na mieru vytvorenému jedálničku ľuďom druhú šancu na život. 

Obezita je mimoriadne závažným strašiakom pre ľudí z celého sveta, pričom mnohí z nich sa snažia svoj prístup k životu zmeniť. Jedným z najznámejším fitness trénerov a motivátorov, ktorý doposiaľ pomohol stovkám zverencov, je zaiste 41-ročný Chris Powell spolu so svojou manželkou Heidi (37). Inšpiratívny pár sa okrem amerického trhu preslávil vďaka relácii „Extreme Makeover: Weight Loss Edition“ aj na Slovensku, pričom našu krajinu navštívili iba prednedávnom.

Zdá sa však, že kondičný tréner Chris Powell sa do tatranských krajov vskutku zamiloval, nakoľko vďaka natáčaniu nových častí relácie ,,Brutálne premeny” prišiel spolu s manželkou opäť. Dvojica sa s úsmevom prechádzala v centre Bratislavy, kde si vyhotovili zopár zamilovaných snímok a následne sa fitnessáci stretli s Matúšom Krnčokom či Kvetkou Horváthovou. Ako už avizovala aj televízia Markíza, pre divákov si moderátori pripravili aj zopár rozhovorom, na ktoré sa môžete tešiť už onedlho.

S dvojicou sa stretol aj Matúš Krnčok či Kvetka Horváthová

Zdroj: Instagram/realchrispowell, realheidipowell, tvmarkizaofficial

Exit mobile version