Aj keď si Adela Vinczeová (38) súkromie s Viktorom (28) mimoriadne stráži, občas urobí výnimku a povie oveľa viac, ako iné celebrity. Moderátorka tentokrát odhalila jeden z najintímnejších detailov manželského života, keď prezradila čosi o nahom Viktorovi…

Adela patrí k známym tváram šoubiznisu, ktoré nie príliš rady rozprávajú o svojom súkromnom živote. Moderátorka neholduje otvoreným rozhovorom na túto tému, a dokonca nie je ani na sociálnych sieťach. Aj ona však občas urobí výnimku a povie o svojom súkromí viac, ako iné celebrity.

To bol aj prípad rozhovoru na podcaste s Martinou Buckovou, kde naša najúspešnejšia moderátorka odpovedala na zvedavú otázku, či spáva v posteli nahá. Hoci potvrdila, že pri spánku uprednostňuje oblečenie, zaujímavú pikošku odhalila na svojho manžela Viktora: “Viktor spáva viac nahý, ja to veľmi nemám rada,” šokuje Adela, ktorá nedávno zverejnila záber v odvážnej póze.

Ešte prekvapivejšie je ale Adelino priznanie k tomu, čo so svojím drahým robí večer pred spaním. Ak by ste totiž čakali, že niekoľkonásobná držiteľka OTA zrazu vybalila na poslucháčov erotiku a zvodné tančeky, ostanete sklamaní. Večer u Vinczeovcov vyzerá oveľa prozaickejšie: “Pustíme si z notebooku Priateľov a pozeráme,“ uzatvára intímnu tému. Viktor pritom nedávno prezradil, ako sa mu podarilo Adelu zbaliť za jedinú noc.

Adela prezradila, že Viktor spáva nahý a pred spaním pozerajú seriál Priatelia

Zdroj: YouTube │ Foto: TV Markíza