Ostro sledovaný pár Jasmina Alagič a Patrik „Rytmus“ Vrbovský sú pod drobnohľadom fanúšikov i médii, nakoľko krásna moderátorka už onedlho privedie na svet svojho prvého syna. Nadšení budúci rodičia si chvíle tehotenstva brunetky mimoriadne užívajú, pričom iba pred pár hodinami sa pochválili svojim snáď najintímnejším videom.

Moderátorka Jasmina Alagič a raper Rytmus tvoria pár takmer jeden rok, pričom ako sa zdá, temperamentnými náturami a humorom si presne padli do rany. Dvojica spolu pôsobí mimoriadne harmonicky a kým spočiatku mnohí predpokladali, že ich vzťah nebude mať dlhé trvanie, opak sa stal pravdou. Po pár mesiacoch totiž hudobník požiadal svoju partnerku o ruku, pričom na Vianoce uplynulého roka oznámili, že sa im už onedlho narodí prvé dieťa.

Nie je žiadnym tajomstvom, že pre rapera je rodina na prvom mieste a svoju budúcu manželku a syna považuje za to najdôležitejšie v živote. Preto sa niet čo diviť, že Patrik si už teraz vytvára vzťah s dieťatkom, ktoré je ešte v Jasmininom brušku, pričom mu spoločne púšťali novú skladbu pyšného otca. Napriek skutočnosti, že Rytmus na verejnosti vystupuje ako tvrdý chlapík, pri matke svojho dieťaťa sa mení na úplne iného človeka. Video, ktoré zverejnila na sociálnej sieti Jasmina, je toho jasným dôkazom, pričom budúci rodičia sú v ňom doslova neodolateľní. Pár zverejnených sekúnd a toľko lásky… :)

Jasmina Alagič je s bruškom skutočne nádherná

Zdroj: Instagram/JasminaAlagic