Do sveta sa dostala radostná správa, ktorá hovorí o tom, že sa rodina súčasného amerického prezidenta opäť rozrastie. 33-ročný syn Donalda Trumpa sa totižto tento rok stane prvýkrát otcom a z neho spraví deväťnásobného dedka.

70-ročný biznismen, obchodný magnát, autor, politik a predovšetkým 45. prezident Spojených štátov amerických má obrovský dôvod na radosť. Jeho syn Eric spolu s manželkou Larou oznámili, že sa čoskoro z nich stanú rodičia. Túto správu vypustili do sveta prostredníctvom Instagramu, kde pridali fotku. Šťastní rodičia zároveň prezradili, že už v septembri k nim priletí bocian a prinesie im chlapčeka.

Eric a Lara

Jedna z najkontroverznejších a najdiskutovanejších osobností súčasnej politickej sféry vyjadrila svoje nadšenie prostredníctvom sociálnej siete. Donald svojmu synovi a neveste nielenže zagratuloval, ale aj prezradil, že je veľmi pyšný a šťastný za nich oboch.

Politik sa môže popýšiť pomerne veľkým počtom vnúčat. Prezidentov syn Donald mladší má päť detí, Ivanka je matkou troch detí. Pre Erica to bude prvý potomok a jeho syn o pár mesiacov z miliardára spraví až deväťnásobného dedka.

Foto: Instagram, Twitter