Patrik Rytmus Vrbovský a jeho manželka Jasmina Vrbovská Alagič tvoria jeden z najsledovanejších párov domáceho šoubiznisu. Dvojica, ktorá si len za jediný rok vytvorila stabilné partnerstvo a milujúci domov, sa už onedlho bude môcť pýšiť statusom “rodina”. Krásna moderátorka totiž o pár týždňov privedie na svet ich s láskou očakávaného syna.

Jasmina Alagič, hviezda stanice Fashion TV, ktorej talent podporila a vytiahla na výslnie Gabika Drobová, je momentálne v sladkom očakávaní svojho prvorodeného synčeka. Moderátorka sa v poslednom období tehotenstva pýši krásnym bruškom, pričom len nedávno predstavila svoju módnu kolekciu venovanú práve gravidným ženám.

Okrem vždy usmiatej brunetky sa však na svojho syna teší aj raper Rytmus, ktorý sa po boku Jasminy zmenil doslova na nepoznanie. Zo svojského hudobníka sa stal milujúci muž a hlava rodiny, ktorá nešetrí sladkými slovami na margo svojej manželky i očakávaného dieťatka. Je tomu len zopár hodín, čo sa Patrik na sociálnej sieti pochválil krátkym úryvkom z novej skladby, ktorá je venovaná práve ich malému pokladu.

„Každý deň sa ti prihováram. Viem, že ma počuješ, ja cítim ten nárast. Deväť mesiacov, kruh sa uzatvára. Ďakujem ti, že môj život ovládaš. Keď toto píšem, ešte tu nie si. Ale keď to teraz počuješ, si väčší. A možno si už aj viac vnímavejší,” znejú prvé emotívne slová. Ako predtým Rytmus uviedol, ide o najsilnejší singel, ktorý doposiaľ napísal a niet sa čo čudovať. Nádhera!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/RytmusKing, LukasKimlicka, Jasmina_Alagic