Najkrajší darček k 50-ke: Z hviezdy slovenského šoubizu bude otecko!

Dátum:

Babyboom na slovenskej šoubiznisovej scéne prekvitá aj naďalej, pričom okrem Márie Čírovej či Moniky Bagarovej je momentálne v sladkom očakávaní i herečka zo seriálu Červené pásky. Tá už onedlho porodí svoje prvé dieťatko špičkovému režisérovi a choreografovi Jánovi Ďurovčíkovi (49).

Kým o sebe ešte prednedávnom tvrdil, že je absolútny workoholik, o pár mesiacov sa jeho priority absolútne zmenia. Ján Ďurovčík, nekompromisný porotca šou Let’s Dance, avšak i uznávaný choreograf a režisér, sa totiž už onedlho stane oteckom. Umelec, ktorý má na svojom konte úspešné muzikály Jesus Christ Superstar, Na skle maľované či Atlantída, povedal v júni minulého roka svoje životné áno 25-ročnej muzikálovej herečke Barbore Hlinkovej.

Aj keď sa budúca mamička len nedávno objavila v úspešnom markizáckom seriáli Červené pásky ako inštruktorka tanca, tehotenstvo na nej v tom období ešte nebolo badať. Približne v piatom mesiaci ju však pred domom zachytil fotograf Nového Času, pričom Barbore sa na snímkach črtá okrúhle bruško. Ako neskôr Ján pre denník priznal, jeho manželka skutočne pod srdcom nosí ich prvé dieťatko.

Áno, sme v očakávaní. Korona nám dala jediný dar, že sa nám krásne žilo doma a na záhrade a užívali sme si toto pekné obdobie len my dvaja. V opačnom prípade by Barbora chýbala na predstaveniach a, samozrejme, by to bolo oveľa skôr vonku. Nechceme tým otravovať nikoho, je to predsa len naša súkromná vec. Poviem iba, že sme na to dlho čakali, veľmi sa tešíme a veríme, že všetko dobre dopadne,“ uviedol choreograf. Srdečne blahoželáme!

>>TU<<< (opens in a new tab)" rel="noreferrer noopener" class="aioseop-link">Fotku tehotnej Barbory môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/barboradurovcikova, ds.foto

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...