Keď sa koncom októbra 2018 dostala na plátna kín snímka Bohemian Rhapsody, celému svetu sa zastavil dych. Režisérovi Bryanovi Singerovi a jeho tímu sa totiž podarilo oprášiť slávu kapely Queen a na piedestál hudobného sveta vrátiť Freddieho Mercuryho, ktorý odišiel z tohto sveta pred 27. rokmi.

Bohemian Rhapsody očarila celý svet. Opäť. Keď v roku 1975 Freddie Mercury napísal 6-minútový singel, ktorý mu pôvodne odmietli pre dĺžku a kompozíciu vydať, zrejme mu ani vo sne nenapadlo, že o 44 rokov neskôr zožne film s rovnomenným názvom ďalším medzinárodný úspech. Tentokrát sa do kože speváka prevtelil herec s egyptským pôvodom, Rami Malek.

37-ročný herec z Los Angeles dokázal ikonu rockovej hudby stvárniť tak presvedčivo, že diváci odchádzajú z kín s nadšením, pričom mnohí sa na film opakovane vracajú. Partnerku Freddieho Mercuryho v snímke stvárnila mladá herečka Lucy Boynton (24), ktorá sa podobne, ako kedysi Mary Austin, verná družka speváka, zamilovala do ikonickej hviezdy. Aj keď sa totiž už dlhší čas po Hollywoode šepkalo, že hviezdy snímky tvoria pár aj v skutočnosti, stále šlo len o bulvárne dohady, podporené niekoľkými paparazzi fotografiami.

Všetko sa však zmenilo na Medzinárodnom filmovom festivale v Palm Springs, kde Rami pred celým svetom venoval prvýkrát úprimné slová práve svojej krásnej polovičke. ,,Ďakujem, Lucy Boynton. Si moja spojenkyňa, moja dôverníčka, si moja láska. Veľmi si ťa vážim,“ uviedol Malek v ďakovnej reči, keď si prevzal cenu za najlepšieho herca.

Dvojica sa následne objavila bok po boku počas odovzdávania cien Zlatých glóbusov, kde excelovala práve snímka Bohemian Rhapsody a odniesla si cenu za najlepší film a stvárnenú hlavnú mužskú postavu. Tu sa už dvojica neskrývala, a aj keď Rami a Lucy zbytočne nedráždili verejnosť ani fotografov, predsa len vzniklo zopár snímok, ktoré to konečne potvrdzujú. Áno, sú spolu!

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Zdroj: GettyImages, Twitter