Moderátorka Karin Haydu (42), ktorá sa momentálne objavuje v divákmi mimoriadne obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome, je nielen televíznou stálicou, ale predovšetkým matkou. Aj keď by sa mohlo zdať, že len samotná Karin nedávno prekročila prah tridsiadky, opak je pravdou a doma sa teší z krásnej dcéry Vanesy. A práve tá v týchto dňoch oslávila sladkých 16 rokov!

Je tomu takmer 14 rokov, čo sa dcéra moderátorky a herečky Karin Haydu objavila ako 2,5-ročné dievčatko v reklame pre mobilného operátora. V tom čase si kučeravého anjelika zamilovalo celé Slovensko, avšak z rozkošného dieťatka postupom času vyrástla nádherná slečna. Vanesa práve v piatok 13. septembra oslávila neuveriteľných 16 rokov, pričom neustále rastie do krásy.

Ako už v minulosti prezradila jej mama, po ktorej evidentne zdedila husté vlasy, krásnu tvár i zmyselné pery, teenagerka sa hereckou hviezdou stať zatiaľ nemieni. Aj keď sa už onedlho objaví v novej sérii seriálu Sestričky, hranie považuje len za svoj koníček. Vo voľnom čase sa taktiež venuje gymnastike, spevu či štúdiu klavíra. Všetko najlepšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vanesa dnes

Zdroj: Instagram/KarinHaydu, _v.a.