27. mája sa z Moniky Bagárovej stala hrdá mamička rozkošnej dcérky Rumie, ktorú priviedla na svet MMA zápasníkovi Makhmudovi Muradovi. Kým mnohé celebrity svoje deti pred zvedavými fanúšikmi či médiami ukrývajú, speváčka sa dievčatkom s hrdosťou chváli už od prvej chvíle.

Sympatická hudobníčka Monika Bagárová si získala sympatie publika už ako 15-ročná tínedžerka v speváckej šou Česko Slovensko hľadá Superstar. V prvom spojenom ročníku sa prebojovala až na piate miesto, pričom sú spolu s Janom Bendigom a Markétou Konvičkovou najlepšími priateľmi dodnes.

Čerstvá mamička si však dnes viac než pódiá a kamarátov užíva vytúženú dcérku Rumiu, ktorú porodila len pár dní pred veľkolepým finále šiesteho ročníka speváckej šou. Ako mladá mamička s nadšením priznala, dievčatko je predovšetkým po ocinovi športovcovi, pričom sú preň typické zopnuté pästičky tesne pred tvárou.

Tentokrát však urobilo bábätko výnimku a počas spania na Monike sa nechalo odfotiť v plnej kráse. Tesne predtým speváčka zverejnila aj snímku v úzkom ružovom saku, pričom stopy po 9-mesačnom tehotenstve by ste na nej hľadali už len márne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/bagarovamonika